Nasz zespół

Nasi nauczyciele to praktykujący muzycy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie sceniczne oraz pedagogiczne. 

Wierzymy, że kluczem do udanej współpracy jest znalezienie nici porozumienia między uczniem a nauczycielem. 

Jesteśmy pasjonatami i naszym celem, oprócz przekazania wiedzy teoretycznej, jest również rozbudzenie kreatywności, pasji oraz zamiłowania do muzyki.

Agata Kuśmierczyk-Frelek

Założycielka szkoły

Wokalistka z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. Na codzień śpiewa w zespole Sound’n’Grace.

Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach im. Karola Szymanowskiego na kierunku wokalistyka jazzowa. 

Od 4 lat współpracuje z dziećmi i dorosłymi. Trenuje ich głosy i dba o ich odpowiedni rozwój muzyczny. Uczestniczy także w wielu kursach dotyczących wokalistyki.

Jako wokalistka wspierała wokalnie wiele gwiazd sceny muzycznej: Natalię Kukulską, Sylwię Grzeszczak, Cleo, Dr. Albana, Viki Gabor, Mietka Szcześniaka, Mroza, Krystynę Prońko, Alicję Majewską, Krzysztofa Cugowskiego, Dawida Kwiatkowskiego, Kubę Szmajkowskiego, Grubsona, Andrzeja Rosiewicza, Marylę Rodowicz, Ryszarda Rynkowskiego, Beatę Kozidrak i innych.

Aktualnie zapisy do Agaty są zamknięte.

Monika Szostak

Śpiew

Wokalistka na co dzień zajmująca się pracą nad własnym materiałem muzycznym oraz związana z grupą gospelową The Fentress Experience.

Absolwentka szkoły muzycznej II stopnia w Garwolinie na wydziale instrumentalnym (pianino) oraz Best Vocal Studio.

Przez wiele lat była związana z grupą wokalno-aktorską w Teatrze Buffo.

Uczestniczka II edycji programu The Voice of Poland.

W 2021 roku zadebiutowała na scenie Polskiego Radia Trójka w koncercie pt. “Późni wnukowie śpiewają Norwida” z aranżacją do wiersza poety “W Weronie” stworzonej wspólnie z pianistą Grzegorzem Kasperczykiem.

Podczas swojej drogi muzycznej miała przyjemność wystąpić u boku takich artystów jak Patrycja Markowska, Edyta Górniak, Janusz Józefowicz, Michał Bajor, Halina Kunicka, Natalia Kukulska, Monika Urlik, Natasza Urbańska.

Jest laureatką wielu festiwali i konkursów muzycznych na szczeblach ogólnokrajowym i międzynarodowym.

portet_small_size

Marcelina Kopyt

Śpiew

Wokalistka z wieloletnim doświadczeniem scenicznym i studyjnym.
Jest absolwentką Akademii Muzycznej w Bydgoszczy im. Feliksa Nowowiejskiego na kierunku wokalistyka jazzowa i estradowa.

Jej głos słychać w jinglach radiowych w całej Polsce. Na koncie ma kilka autorskich singli, których można posłuchać na Spotify/YouTube.

Współpracowała z wieloma artystami i producentami z Polski oraz zagranicy, m.in: Andrzej Piaseczny, Maja Hyży, HCR, Seb Skalski, Alicetea, Madox.
Finalistka 3 edycji ” Bitwy na Głosy” oraz członkini jury w programie Polsat ” All Together Now”

Od kilku lat trenuje wokalnie dzieci, młodzież i dorosłych.

319094543_5713398162086579_2367866320895683433_n

Sylwia Pietrzak

Śpiew

Śpiewaczka operowa z wieloletnim doświadczeniem scenicznym i pedagogicznym.
Jest absolwentką Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie ze specjalizacją: opera oraz Akademii Muzycznej im I.J.Paderewskiego w Poznaniu ze specjalizacją: śpiew solowy.

Równocześnie gra na różnych instrumentach takich jak: skrzypce, ukulele, fortepian. Umiejętności te wykorzystuje podczas zajęć wokalnych poprzez akompaniowanie uczniom, wprowadzanie teorii muzycznej. 

Laureatka wielu prestiżowych nagród i konkursów: Nagroda Specjalna na VIII Międzynarodowym Konkursie im.
Jana Kiepury w Krynicy Zdroju, Półfinał 20-ego Międzynarodowego Konkursu Ottavio Zino w Rzymie, Nagroda Specjalna na XVIII-tym Międzynarodowym Konkursie im. Imricha Godina International Vocal Competition. 

Brała udział w nagraniach Offertorium J. Elsnera, pieśni W. Lutosławskiego Opery w Bytomiu. Występowała na deskach  Filharmonii Narodowej oraz Warszawskiej Opery Kameralnej.

16-09-2020 
AKADEMIA MUZYCZNA DYPLOMY 
fot.Dariusz Kulesza

Monika Nowotyńska

Śpiew

Magister sztuki, absolwentka Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na wydziale Jazzu i muzyki estradowej.
Od najmłodszych lat koncertowała w kraju i za granicą z chórem „Pro Musica” Prywatnej Szkoły Muzycznej w Krośnie, gdzie ukończyła I i II stopień w klasie klarnetu i wokalu.
Przez trzy lata kształciła swój głos w Studio Wokalistyki Estradowej w Katowicach.

Laureatka wielu konkursów i festiwali muzycznych m.in. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Al Legro. Tribute to Szpilman czy Forum Muzycznych Talentów.

Występowała m.in. na deskach Teatru Śląskiego (koncerty „Ogrzej mnie- studenci śpiewają Bajora”, „Chcemy być oszukiwani. Piosenki Jerzego Wasowskiego”, „I zimniutki kamień będzie mym kochaniem”), śpiewała 320 m pod ziemią w Kopalni Guido, w studio koncertowym Polskiego Radia Rzeszów,  podczas uroczystości nadania tytułu doctora honoris causa Irenie Santor.

Kształciła się podczas warsztatów z Kubą Badachem, Marcinem Wawrzynowiczem, Marią Sadowską, Clevelandem Watkissem.

Paweł Izdebski

Gitara, ukulele, Songwriting

Songwriter, gitarzysta i wokalista. Miłośnik gitar akustycznych i koncertów na żywo. Pasjonat działań artystycznych w obszarze social media i kreowania wizerunku w sieci. Ma za sobą występ na takich festiwalach jak Rawa Blues Festival czy Międzynarodowy Festival FAMA. Był wokalistą Studio Accantus. Od czerwca 2018 aktor w spektaklu „Once” wystawianym przez Teatr Muzyczny Roma. Ma na swoim koncie dwie płyty; EP „Książę Naiwności (2017) i długogrający album pt. „@strach” (2020). Od 2016 absolwent wydziału wokalno-rozrywkowego ZPSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie (Bednarska). W latach 2014-2018 był gitarzystą w zespole Ralph Kamiński Band & My Best Band In The World, z którym m.in. odwiedził Londyn (Sofar London) oraz zagrał na Opener Festival 2017. Zdobywca Fryderyka wraz z zespołem Ralpha Kaminskiego w kategoriach Album Roku: Piosenka Poetycka i Literacka (za “Korę”) 
Processed with VSCO with  preset

Kinga Zerebiec

Pianino

Studentka Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na kierunku Instrumentalistyka ze specjalnością Fortepian.

Zdobyła niezbędne do nauki kwalifikacje, realizująć Studium Pedagogiczne na Akademii Muzycznej w Łodzi.

Poza koncertowaniem, specjalizuje się w nauczaniu gry na fortepianie, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Na zajęciach panuje przyjemna atmosfera pracy i na pewno odkryjecie swoją kreatywność i pasję do instrumentu.

agboston1

Aga Gruczek

Pianino

pianistka, keyboardzistka, absolwentka Policealnego Studium Jazzu im. Henryka Majewskiego w Warszawie oraz Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej im. G i K. Bacewiczów w Łodzi, z wyróżnieniem.
Laureatka stypendium rektora dla najlepszych studentów. Także laureatka i finalistka II nagroda na Krokus Jazz Festiwal 2020, Grand Prix konkursu JAZZiNSPIRACJE w ramach XII Lublin Jazz Festiwal 2021, Young Crocus Jazz Contest 2021 oraz Blue Note Poznań Competition 2021.
W 2022 roku ze swoim trio wydała debiutancką EP „Awakening”, która jest dostępna we wszystkich platformach streamingowych.

Koncertuje w kraju i za granicą: m.in. Ghent (Belgia), Budapeszt (Węgry), Timisoara (Rumunia). Założycielka i liderka Aga Gruczek Trio, ma na koncie również współpracę m.in. z Magdą Rutą, Soniamiki, Rosalie. i O.N.E. Regularnie współpracuje z wokalistami, jest także akompaniatorką w Instytucie Wokalistyki Estradowej Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi.

309073835_1222226451893383_3645090118708678315_n

Margarita Misiura

Pianino

Absolwentka Akademii muzycznej w Gdańsku na kierunku jazz i muzyka estradowa, uczennica legendarnego Włodzimierza Nahornego.

Posiada kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Metodę pracy dostosuje indywidualnie do każdego ucznia.

72849995_3276512162389696_4415409113966575616_n

Katarzyna Wierzbicka

Skrzypce, Zajęcia Gordonowskie

Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Akademii Muzycznej im. I.J. Pendereckiego w Poznaniu ze specjalnością: altówka.

Ukończyła Kurs Gordonowski I stopnia.

Aktywnie bierze udział w wielu wydarzeniach muzycznych, koncertach, nagraniach.

Współpracuje z Polską Orkiestrą Sinfonia Iuvetus

Posłuchaj naszych nauczycieli